Kirjaudu   ||   Rekisteröidy  

Pohjoisen yhteisöjen tuki - Majakka ry

Pohjoisrantakatu 14, 2. kerros, KEMI

Meri-Lapin Järjestökeskus Majakassa on mahdollisuus kokoontua voimassa olevien pandemiasuositusten mukaisesti alle kuuden hengen ryhmissä, maskeja käyttäen ja turvavälejä ja järjestökeskuksen hygieniaohjeistuksia noudattaen. Rajaamme kokoontumiset iltoihin ja viikonloppuihin turvataksemme päiväaikaan työskentelevän henkilöstömme terveyttä.

Järjestökeskus palvelee yhdistyksiä tukitarpeissa normaalisti, mutta suosittelemme varaamaan ajan ennalta. Näin voimme varmistaa, ettei järjestökeskuksessa olevien henkilöiden määrä ylitä sallittua rajaa. Mikäli tiloissa on maksimimäärä henkilöitä, pyydämme vierailijoita saapumaan myöhemmin uudelleen.

Ohjeistus on voimassa alueellisten suositusten mukaisesti. Tiedotamme mahdollisista muutoksista.

Tilojen varaus: +358 50 409 9683
Sähköposti: info@pyt.fi

annemari Annemari Kallio
Toiminnanjohtaja
+358 50 475 4340
annemari.kallio@pyt.fi

 

tuulap Tuula Pietilä
Järjestösihteeri
+358 50 564 1322
tuula.pietila@pyt.fi

 

merja Merja Ghazzaoui
Järjestöavustaja
+358 50 409 9683
info@pyt.fi

 

Leena Huttunen
Tietokoordinaattori
+358 50 408 1922
leena.huttunen@pyt.fi

 

alexei Alexei Alexeev
IT-tuki
+358 50 477 4328
alexei.alexeev@pyt.fi

 

jouko Jouko Kivilahti
IT-tuki
+358 50 325 9432
jouko.kivilahti@pyt.fi

 

Tietotiimi

Tavattavissa toistaiseksi ajanvarauksella ja ma-pe 8.00 - 14.00 sähköpostitse ja puhelimitse.
Puhelin: +358 50 477 4328, +358 50 325 9432
Majakan viestintä:  viestinta@pyt.fi

Laskutustiedot
Pohjoisen yhteisöjen tuki - Majakka ry
Y-tunnus: 1762900-8

Verkkolaskuosoite: FI1251310020081031 (IBAN)
Operaattoritunnus: OKOYFIHH (BIC)

Paperiset laskut osoitteella:
Pohjoisen yhteisöjen tuki - Majakka ry c/o Tilitoimisto Rantala Ky
Kemintie 11, 95420 TORNIO

Taloushallinto ja verkkolaskujen yhteyshenkilö
Maarit Rova Puh. 016 446 210 Faksi: 016 446 290 Sp: maarit.rova@ttrantala.fi
e-mail: ostolaskut@pyt.fi Voi käyttää esim. pdf- muodossa tuleville laskuille.

Talon toimijat

MIELI Suomen Mielenterveysseura ry
Sinikka Kähkönen
Suunnittelija - hyvinvointitoiminta
+358 40 770 3009
sinikka.kahkonen@mieli.fi

Rikosuhripäivystys (RIKU)
Jenni Kreivi
Chat ja nuorten kanssa tehtävän verkkotyön suunnittelija
+358 40 632 4191
jenni.kreivi@riku.fi