Kirjaudu   ||   Rekisteröidy  

Pohjoisen yhteisöjen tuki - Majakka ry

Pohjoisrantakatu 14, 2. kerros, KEMI

Ovemme ovat auki ma-pe klo 7.30-16.30

Tilojen varaus: +358 50 409 9683
Sähköposti: info@pyt.fi

annemari Annemari Kivivuori
Toiminnanjohtaja
+358 50 475 4340
annemari.kivivuori@pyt.fi

Edustukset:
- Tulevaisuuden sote-keskus -hankkeen ohjausryhmä, varajäsen
Ohjausryhmä - ekollega - Virtu
- Maakunnan yhteistyöryhmä, varsinainen jäsen
Lapin maakunnan yhteistyöryhmä - Lapin liitto
- VATE:n yhdyspintatyöryhmän alainen HyTeTu-työryhmä

 

annemari Merja Simoska
Verkostokoordinaattori
+358 50 408 1922
merja.simoska@pyt.fi

 

 

alexei Alexei Alexeev
Tietokoordinaattori
+358 50 477 4328
alexei.alexeev@pyt.fi

 

jussi Jussi Henriksson
Järjestöavustaja
+358 50 409 9683
jussi.henriksson@pyt.fi

 

 

 

 

dummy

Sepi Martimo
IT-tuki
sepi.martimo@pyt.fi

 

 

dummy

Tuomas Lakela
Viestintäassistentti
tuomas.lakela@pyt.fi

 

 

Tietotiimi
Tavattavissa joko paikan päällä tai puhelimitse/sähköpostitse.
Puhelin: +358 50 477 4328 tai +358 50 325 9432
Sähköposti:  viestinta@pyt.fi

Laskutustiedot
Nimi: Pohjoisen yhteisöjen tuki - Majakka ry
Y-tunnus: 17629008
Verkkolaskuosoite: 003717629008

Välitystiedot
Välittäjä: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan paperiset ostolaskut osoitteella:
Pohjoisen yhteisöjen tuki - Majakka ry
17629008
PL 100
80020 Kollektor Scan

Huomioittehan, että:
Sarjanumeron tulee olla mukana jokaisen laskun osoitekentässä, ei vain kuoressa.
Käytättehän tekstin värinä vain mustaa.
Lähetättehän skannaukseen vain laskuja liitteineen.
Ettehän käytä niittejä.

Voitte myös lähettää PDF-formaatissa olevia laskuja sähköpostilla seuraavilla ohjeilla:
Laskut lähetetään sähköpostin liitetiedostoina.
Yksi lasku per tiedosto, joka sisältää yhden laskun kaikki sivut.
Yhdessä sähköpostiviestissä voi lähettää useita laskuja. Kaikilla tiedostoilla tulee olla oma nimi.
Yksi sähköposti voi maksimissaan olla 10Mb.
PDF-tiedostojen tulee olla aitoja PDF-dokumentteja, versio 1.3 tai uudempi.
PDF-tiedostot eivät saa olla lukittuja tai salasanalla suojattuja.
Dokumentin ulkomitta voi olla maksimissaan 210 x 297 mm.
Liitteen nimi ei saa sisältää kuin tavallisia kirjoitusmerkkejä: a-z, A-Z, 0-9.
PDF-muotoiset laskut voi lähettää osoitteella: invoice-17629008@kollektor.fi


Talon toimijat

Eväitä Reppuun -hanke
Heli Pääkkö
projektipäällikkö
p. 043 827 3137
heli.paakko@evaitareppuun.fi

Anu Rastas
projektityöntekijä Meri-Lapissa
p. 044 493 1996
anu.rastas@evaitareppuun.fi

Lisätietoja hankkeesta löydät tästä linkistä