Kirjaudu   ||   Rekisteröidy  

Pohjoisen yhteisöjen tuki - Majakka ry

Pohjoisrantakatu 14, 2. kerros, KEMI

Meri-Lapin Järjestökeskus on avoinna MA - TO klo 8.00-14.00. Suosittelemme maskin käyttöä Järjestökeskuksessa asioitaessa.

Puhelin: +358 50 409 9683
Sähköposti: info@pyt.fi

tuulap Tuula Pietilä
Järjestösihteeri
+358 50 564 1322
tuula.pietila@pyt.fi

 

merja Merja Ghazzaoui
Järjestöavustaja
+358 50 409 9683
info@pyt.fi

 

annemari Annemari Kallio
Toiminnanjohtaja
+358 50 475 4340
annemari.kallio@pyt.fi

 

tuulah Tuula Huttunen-Koivumaa
Yhteisökoordinaattori
+358 40 580 1654
tuula.huttunen@pyt.fi

 

Leena Huttunen
Tietokoordinaattori
+358 50 408 1922
leena.huttunen@pyt.fi

 

alexei Alexei Alexeev
IT-tuki
+358 50 477 4328
alexei.alexeev@pyt.fi

 

Tietotiimi

Tavattavissa toistaiseksi ma-ke klo 8.00 - 14.00 ja ma-pe 8.00 - 15.30 sähköpostitse ja puhelimitse.
Puhelin: +358 50 477 4328 tai +358 50 408 1922
Majakan viestintä:  viestinta@pyt.fi

Laskutustiedot
Pohjoisen yhteisöjen tuki - Majakka ry
Y-tunnus: 1762900-8

Verkkolaskuosoite: FI1251310020081031 (IBAN)
Operaattoritunnus: OKOYFIHH (BIC)

Paperiset laskut osoitteella:
Pohjoisen yhteisöjen tuki - Majakka ry c/o Tilitoimisto Rantala Ky
Kemintie 11, 95420 TORNIO

Taloushallinto ja verkkolaskujen yhteyshenkilö
Maarit Rova Puh. 016 446 210 Faksi: 016 446 290 Sp: maarit.rova@ttrantala.fi
e-mail: ostolaskut@pyt.fi Voi käyttää esim. pdf- muodossa tuleville laskuille.

Talon toimijat

MIELI Suomen Mielenterveysseura ry
Sinikka Kähkönen
Suunnittelija - hyvinvointitoiminta
+358 40 770 3009
sinikka.kahkonen@mieli.fi

Rikosuhripäivystys (RIKU)
Jenni Kreivi
Chat ja nuorten kanssa tehtävän verkkotyön suunnittelija
+358 40 632 4191
jenni.kreivi@riku.fi